Прийшов нізвідки.
І піду в ніщо,
Все, що набрав,
Поверну, все, залишу,
А синові,
щоб більше мене мав,
У спадщину
Вірша цього допишу.
Прийшов нізвідки.
І піду в ніщо,
Все, що набрав,
Поверну, все, залишу,
А синові,
щоб більше мене мав,
У спадщину
Вірша цього допишу.
Сумісна праця київської громади "Древо Роду" і...
А в горі в горі в глибокім...
Слова Володимира Осипчука-Скороводи.
Співає Олександр Таранець